X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

منابع ارشد کشاورزی, جزوات ارشد, سوالات ارشد,جزوه ارشد,جزوه دکتری

فروش جزوات منابع کارشناسی ارشد کشاورزی, منابع ارشد کشاورزی, منابع ارشد باغبانی , منابع ارشد صنایع غذایی, منابع ارشد 92, جزوات

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور مراحل انجام مصاحبه دکتری «Ph.D»

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره برنامه زمانی مراجعه و همراه داشتن مدارک مورد نیاز معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته‌های امتحانی برای شرکت در مراحل انجام مصاحبه و یا آزمون اختصاصی درآزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال 1390

سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله از داوطلبانی که با توجه به کارنامه نتایج اولیه آزمون دکتری PH.D (نیمه‌متمرکز) سال 1390 در یک و یا چند کد رشته محل تحصیلی از رشته امتحانی ذیربط در ردیف معرفی ‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه قرار گرفته‌اند، دعوت می‌نماید با توجه به نکات ذیل و براساس برنامه زمانی مشخص شده مربوط به کد رشته امتحانی ذیربط بر اساس جداول مندرج در این اطلاعیه ، با دردست داشتن مدارک اعلام شده در این اطلاعیه برای شرکت در مصاحبه و سایر مراحل پذیرش به نشانی مشخص شده در جداول مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف داوطلب از پذیرش در کد رشته محل یا رشته محلهای انتخابی مربوط تلقی می‌گردد ،

ضمناً توجه داوطلبان را به موارد ذیل معطوف می دارد:
 (1)- داوطلبانی که اسامی آنان در سایت این سازمان به عنوان معرفی شده یک و یا چند کد رشته محل از رشته امتحانی مربوط درج شده، لازم است قبل از مراجعه به محل مصاحبه برای هریک از کد رشته محلها مبلغ 000/250 ریال (معادل بیست و پنج هزارتومان) به شماره حساب مشخص شده واریز و اصل فیش واریز شده را به همراه مدارک مورد نیاز به همراه داشته باشند و آنرا هنگام شرکت در مصاحبه به مسوول ذیربط تحویل دهند.
تبصره – معرفی‌شدگان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی برای اطلاع بیشتر از شرایط، ضوابط و همچنین شماره حساب دانشگاه‌های مربوط لازم است به وب سایت اطلاع رسانی موسسات مراجعه نمایند.
(2)- به هنگام گزینش نهایی در هر کدرشته محل اعلام شده برای داوطلب در این اطلاعیه، داوطلبانی شرکت داده خواهند شد که نمره  مصاحبه آنان توسط موسسه  ذیربط به سازمان اعلام گردد .
(3)- بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه و یا آزمون اختصاصی، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد. لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل ذیربط مراجعه نمایند.
(4)- آندسته از داوطلبانی که پس از گزینش نهایی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی دوره دکتری سال 90 ( اعم از دوره های روزانه ، شبانه ، پیام نور ، غیر انتفاعی و یا بین الملل ) قرار گیرند ، مجاز به شرکت در آزمون دکتری سال 1391 نخواهند بود .
(5)- به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون می رساند که کارنامه تفصیلی آزمون دکتری سال 1390 در اواخر خرداد ماه بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت ، بدیهی است داوطلبان گرامی چنانچه در خصوص نتایج آزمون هرگونه سوالی داشته باشند پس از دریافت کارنامه تفصیلی می توانند منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی الکترونیکی با سازمان مکاتبه نمایند و به مراجعات حضوری و مکانباتی که قبل از انتشار کارنامه تفضیلی وبه طرق دیگر واصل شود پاسخ داده نخواهد شد .
مدارک مورد نیاز که می‌بایست معرفی‌شدگان برای انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند.
1- اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس).
تبصره - معرفی‌‌شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده و حداکثر تا تاریخ 31/6/90 فارغ‌التحصیل خواهند شد اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه 65 دفترجه راهنمای شرکت در آزمون مذکور.
2- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس).
تبصره 1- آندسته از معرفی شدگانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.
تبصره 2 - معرفی‌‌شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک‌ مندرج در بندهای 1 و 2 فوق نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.
4ـ اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان.
5ـ مدرکی که وضعیت نظام وظیفه معرفی شده را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در صفحه 3 دفترجه راهنمای شرکت در آزمون مذکور (برای برادران).
6ـ اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی و یا پیمانی وزارت متبوع بوده که به تایید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آندسته از معرفی شدگانی که مایل به استفاده از امتیاز مربوط در این آزمون می‌باشند.
تبصره- مربیان رسمی (آزمایشی و قطعی) دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری و همچنین مربیان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی وپژوهشی وابسته به دستگاه‌های اجرایی، غیردولتی غیرانتفاعی و آزاد اسلامی درصورتیکه مراتب عضویت آنها در هیأت علمی توسط هیأت مرکزی و یا هیأت ممیزه منصوب وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری انجام شده باشد، با حداقل سه سال سابقه کار به عنوان هیأت علمی می‌توانند از سهمیه مربوط در دوره‌های دکترای داخل بهره‌مند شوند.
7- مدرکی که نشانگر وضعیت استفاده از سهمیه رزمندگان باشد برای آندسته از داوطلبانی که با استفاده از سهمیه رزمندگان جزو چند برابر معرفی شدگان قرار گرفته‌اند.
8- اصل گواهی شرکت در آزمون‌های ملی و بین‌المللی که در آن نمره زبان اخذ شده مشخص باشد.
تذکر مهم : نظر به اینکه بعضاً دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی علاوه بر مدارک لازم برای مصاحبه و  همچنین در خصوص ساعت و زمان حضور در مصاحبه اطلاع رسانی لازم را در سایت خود مشخص نموده اند لذا به داوطلبان گرامی تاکید می شود که حتماً به وب سایت موسسه ای که قرار است در مصاحبه آن شرکت نمایند مراجعه کنند .

برچسب ها: kjhd[ ;k;، v 90، hughl kjhd[، n;jvd 90، s، hghj kdli ljlv;c، مدارک لازم جهت مصاحبه کنکور دکتری 90، اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور مراحل انجام مصاحبه دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال 1390، مراحل انجام مصاحبه دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال 1390،

دریافت برنامه زمانی شرکت در مصاحبه کد رشته های تحصیلی، سایر مدارک مورد نیاز و آدرس موسسه فایل PDF

منبع خبر : به امید قبولی همه داوطلبان دکتری در این آزمون – سایت پی.اچ.دی آزمون – ۱۱/۳/۱۳۹۰ – ساعت ۱۷:۲۳  www.PhdAzmoon.Net

ارائه دهنده جزوات معتبر آمادگی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد و نیمه متمرکزدر سایت فوق قسمت اخبار عضو شوید، از "اخبار جدید آزمونها"و"منابع آزمون" مطلع شوید

تاریخ ارسال: چهارشنبه 11 خرداد‌ماه سال 1390 ساعت 08:15 ب.ظ | نویسنده: مدیر فروش منابع ۲۸۱۲|۱۸۱|۰۹۱۹ | چاپ مطلب 0 نظر