منابع ارشد کشاورزی, جزوات ارشد, سوالات ارشد,جزوه ارشد,جزوه دکتری

فروش جزوات منابع کارشناسی ارشد کشاورزی, منابع ارشد کشاورزی, منابع ارشد باغبانی , منابع ارشد صنایع غذایی, منابع ارشد 92, جزوات

نتایج اولیه کنکور دکتری اعلام ‌شد | نتایج اولیه کنکور دکتری ۹۰

نتایج اولیه کنکور دکتری اعلام ‌شد
نتایج اولیه کنکور دکتری اعلام ‌شد
شروع مصاحبه ها از ۱۶ خرداد ماه ۹۰معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور: نتایج اولیه این آزمون اعلام شد.

داوطلبان در این مرحله 5 برابر ظرفیت نهایی به دانشگاهها معرفی می شوند و می توانند با استفاده از کد رهگیری یا شماره پرونده به کارنامه خود دسترسی پیدا کنند.

داوطلب با دریافت کارنامه می تواند از نتیجه آزمون خود مطلع شود و افرادی که نمره لازم را کسب کرده اند به حداکثر 5 دانشگاه معرفی می شوند.

برنامه زمان بندی مصاحبه ها در دانشگاهها از 16 خرداد آغاز می شود و جزئیات نحوه زمان بندی مصاحبه ها و سایر موضوعات در اطلاعیه سازمان سنجش در زمان اعلام نتایج اولیه اعلام خواهد شد.

برنامه مصاحبه دانشگاهها در یک دوره زمانی 37 روزه تعیین و به گونه ای برنامه ریزی شده که دانشگاههای همجوار و رشته های مرتبط با فاصله زمانی نزدیک به هم، مصاحبه خود را انجام دهند.

به گزارش مهر، اولین آزمون نیمه متمرکز دکتری (Ph.D) سال 1390 پنجشنبه 25 فروردین در 32 شهر کشور و61 حوزه امتحانی با رقابت 130 هزار و 900 نفر در گروه های فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، کشاورزی، زبانهای خارجی، دامپزشکی، هنر و تربیت بدنی و 107 کد رشته برگزار شد.

از میان داوطلبان نخستین آزمون نیمه متمرکز دکتری 61 درصد داوطلبان را مردان و 39 درصد را زنان تشکیل داده اند و به گفته مسئولان سازمان سنجش ظرفیت پذیرش در این مقطع بیش از 6 هزار نفر برآورد می شود.

منبع خبر : به امید قبولی همه داوطلبان دکتری در این آزمون – سایت پی.اچ.دی آزمون – ۱۱/۳/۱۳۹۰ – ساعت ۱۷:۲۳  www.PhdAzmoon.Net

ارائه دهنده جزوات معتبر آمادگی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد و نیمه متمرکزدر سایت فوق قسمت اخبار عضو شوید، از "اخبار جدید آزمونها"و"منابع آزمون" مطلع شوید

تاریخ ارسال: چهارشنبه 11 خرداد‌ماه سال 1390 ساعت 08:18 ب.ظ | نویسنده: مدیر فروش منابع ۲۸۱۲|۱۸۱|۰۹۱۹ | چاپ مطلب 0 نظر