منابع ارشد کشاورزی, جزوات ارشد, سوالات ارشد,جزوه ارشد,جزوه دکتری

فروش جزوات منابع کارشناسی ارشد کشاورزی, منابع ارشد کشاورزی, منابع ارشد باغبانی , منابع ارشد صنایع غذایی, منابع ارشد 92, جزوات

کاهش دوره لیسانس به 3 سال:

کاهش دوره لیسانس به 3 سال 
کاهش دوره لیسانس به 3 سال
خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه شهیدبهشتی در خصوص کم شدن دوره لیسانس از 4 به 2 سال گفت که 2 سال برای دوره لیسانس کم و چهار سال زیاد است.
احمد شعبانی رئیس دانشگاه شهیدبهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کم شدن دوره لیسانس از 4 سال به 2 سال را مثبت ارزیابی کرد و گفت: البته 2 سال مطلوب نیست اما می‌توان این دوره را در 3 سال گذراند.
وی ادامه داد: برخی واحدها نه به درد دنیای دانشجویان و نه به درد آخرت آنها می‌خورد و این واحدها را باید هرس کرد.
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی نظام آموزشی کشور را نیازمند بازبینی توصیف کرد و یادآور شد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در اوایل تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی تحول عظیمی در برنامه‌های درسی و نظام آموزشی کشور به وجود آمد اما این نظام طی 30 سال دست نخورده باقی ماند.
شعبانی نظام آموزشی فعلی کشور را نیازمند بازبینی براساس دانش روز عنوان کرد و گفت: البته برحسب مورد کارایی انجام شده است اما اقدام اساسی و بنیادی صورت نگرفته است و اکنون نظام آموزشی نیازمند انقلابی است.
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی همچنین تاکید کرد که 2 سال برای دوره لیسانس کم و چهار سال زیاد است و می‌توان در کوتاه مدت دوره لیسانس را یک ترم کاهش داد. 

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 14 دی‌ماه سال 1389 ساعت 03:17 ب.ظ | نویسنده: مدیر فروش منابع ۲۸۱۲|۱۸۱|۰۹۱۹ | چاپ مطلب 0 نظر